Sabit Yapı Ürünlerimiz

Hazır Beton Teknolojisi

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Betona su içeriğini arttırmadan ve ayrışma riski olmaksızın yüksek oranda akışkanlık kazandıran, yüzey görünümünü iyileştiren, betonun daha kolay yerleştirilmesine imkan veren, su geçirimsizliği arttıran ve son dayanımlarda artış sağlayan, hazır beton ve diğer beton üretimlerinde kullanılan kimyasal beton katkılarıdır.

Shotcrete Teknolojisi

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Püskürtme (shotcrete) beton üretimi için tasarlanmış priz hızlandırıcı beton katkılarıdır. Tünel veya madenlerde yüzeyin desteklenmesi, şevlerin stabilizasyonu ve her türlü beton püskürtme işlerinde kullanılır.

Estetik Beton Ürünleri

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Bu ürünler estetik ve renk özellikleri ile ışıkta ve karanlıkta farklı görsel efektler üretir. Gece veya loş ışıklı alanlarda parlak işaretleme, bazı durumlarda elektrikli aydınlatma yerine geçer.

Güçlendirme ve Onarım

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Bu ürünler arasında Tamir, Onarım ve Güçlendirme ile Grout ve Ankraj malzemeleri bulunmaktadır.

Yapıştırıcı ve Sızdırmazlık

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Bu ürünler arasında Koruyucu Kaplama ve Korozyon Önleyiciler, Seramik Yapıştırıcıları ve Derz Dolgu Malzemeleri, Çimento Esaslı Harç ve Yapıştırıcılar, Epoksi Harç-Yapıştırıcı ve Ankraj ürünleri, Beton Tamir ve Koruma Sistemleri bulunmaktadır.

Yalıtım Bantları

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Bu ürünler arasında Dilatasyon Bantları ile Polyester file ve Keçe taşıyıcılı Pah Bantları bulunmaktadır.

Firmamızın ana faaliyet konusu olan yalıtım başlığı altında toplanabilecek ısı ve su yalıtımları ile ilgili olarak her türlü detaya uygun olabilecek çözümler ve fikirler sağlanmaktadır. Doğru detaya doğru ürünün doğru uygulama ile yerine getirilmesi ile optimum çözümlerin bulunmasına katkıda bulunmak amacındayız. Bunlara ek olarak firmamız ısı yalıtımı yapılmış ve/veya yapılacak binalar için mantolama danışmanlığı ve denetimi hizmetleri de sunmaktadır.
Detaylı bilgi için tıklayınız...

Chryso Yetkili Bayi Ankara
Hammerfast Yetkili Bayi Ankara

Binanın enerji ihtiyacı ve enerji tüketim sınıflandırması, yalıtım özellikleri ve ısıtma/soğutma sistemlerinin verimi ile ilgili bilgileri içeren resmi belgedir. Enerji kimlik belgesinde binanın enerji ihtiyacı, yalıtım özellikleri, ısıtma/soğutma sistemlerinin verimi ve binanın enerji tüketim sınıflandırması ile ilgili bilgiler asgari olarak bulundurulur. “5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu” ve buna bağlı olarak çıkartılan “Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği” gereğince 1 Ocak 2011 tarihi itibarı ile 50 m² üzerinde inşaat alanına sahip tüm binalara çıkarılması zorunlu olan Enerji Kimlik Belgesi (EKB) için danışmanlık hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

Enerji kimlik belgesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Bize Danışın...

Sabit Yapı olarak;
iyi niyetli, dürüst, çalışkan, dinamik, rekabetçi, bilgili, bilinçli, güvenilir, yasalara ve ahlaki kurallara saygılı iş disipliniyle mevcudiyetimizi ve müşteri odaklı büyüme potansiyelimizi sürdürülebilir kılıyoruz.