Duyurular

LuminTech® by CHRYSO ile estetiğin tanımı yeniden yapıldı


12.05.2017

CHRYSO, benzersiz teknik ve estetik özelliklere sahip LuminTech® ile betonu farklı bir estetik seviyeye taşıdı. Her bir detayıyla göz zevkinize hitap eden LuminTech®, ilk kez tanık olacağınız bir şaheser. Betona yeni bir anlam yükleyen bu özel tasarlanmış ürünü, gün boyu güneş ışığı ile buluşturun ve karanlık çöktüğünde görsel bir şölen yaşayın.

 

  Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

CHRYSO®Optima 1000 teknolojisi sektöre tanıtıldı


12.05.2017

Chryso, dünyanın çehresini değiştirmeye kararlı mega projeler için geliştirmiş olduğu Chryso®Optima 1000 teknolojisinin lansmanını gerçekleştirdi.
Şirketin müşterileri ile birlikte Prof. Dr. Mehmet Ali Taşdemir ve Prof. Dr. Yılmaz Akkaya gibi önemli isimlerin de katılım gösterdiği lansmanda, Türkiye’de ve dünyada Chryso’nun çözüm ortağı olduğu mega yapıların tanıtıldığı sunumlar yapılarak, Chryso ® Optima 1000 teknolojisinin yenilikleri ve zorlu şantiyeler için tasarlanan teknik özellikleri katılımcılara aktarıldı.
Programda sektörle ilgili anılarını paylaşan Prof. Dr. Erbil Öztekin ile yerel ve global konjonktürü değerlendiren ekonomist Deniz Gökçe de yer aldı. Chryso® Optima 1000 teknolojisi, zorlu şartlara direnç ve güvenilirlik özelliklerini bünyesinde topluyor. 7 saati aşkın işlenebilirlik koruma, 200 metreyi aşan yüksekliklere pompalanabilirlik ve uygun dozajları ile yüzde 50’yi aşan su azaltma imkanı sunuyor. Şantiyelere özel tasarımları ile Chryso® Optima 1000 esneklik de sağlıyor.

Haberler