Kalite Politikamız

Sabit Yapı olarak;
iyi niyetli, dürüst, çalışkan, dinamik, rekabetçi, bilgili, bilinçli, güvenilir, yasalara ve ahlaki kurallara saygılı iş disipliniyle mevcudiyetimizi ve müşteri odaklı büyüme potansiyelimizi sürdürülebilir kılıyoruz.  

Profesyonel Çözüm
Sabit Yapı olarak, ısı ve su yalıtımı, dış cephe yalıtımı, yapısal güçlendirme, endüstriyel zemin kaplamaları,renovasyon ve restorasyon konularında faaliyetlerimizi sürdürmekte ve günümüzde gelişen teknolojileri takip ederek, sektörün ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Politikamız, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, bunları firmamızın bünyesine oturtmak, sektörümüze doğru bilgi, doğru malzeme ve detay, doğru uygulama hizmetlerini, sürekli yenilikleri takip ederek en son teknoloji ürünleriyle hızlı ve ekonomik şekilde birarada eksiksiz sunabilmektir.Kaliteli Ürün ve Hizmet
Sabit Yapı olarak mükemmelliği amaçlayan anlayışımızla, performans ve yaratıcılığı geliştirecek yaklaşımları destekler, iş ahlakı, güven ve doğruluk anlayışlarını benimseyerek,  zamanında, hatasız kaliteli işler sonuçlandırmak, tüm uygulama sürecinde müşterinin bilgilendirilmesi ve takibinin sağlar, satış ve uygulama sonrası teknik destek ile müşteri beklentilerini üst seviyede karşılar ve satış, uygulama ve uygulama sonrası hizmetlerimizi güven duygusu içinde veririz.

Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin memnuniyeti, Sabit Yapı'nın en önemli ticari değeri olup sizlerle gelişmekteyiz. Talep edilen ürün ve hizmeti, taahhüt edilen miktar ve tutarda, temin süresine uyarak teslim etmek ve müşterilerimizle iyi ilişkilerimizi sürekli kılabilmek adına müşterileri memnuniyetini esas alan, çözüm odaklı bir firmayız.

Müşterilerimize şimdiki ve gelecekteki istek ve beklentileri karşılayacak şekilde sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi referanslı ve en iyi üreticilerden tedarik edip, en uygun fiyatlar ile sunarız.

Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve ihtiyaçlarının karşılanması adına sürekli gelişim felsefesinin benimsemekte,  uygulama, yönetim ve pazarlama çalışmalarında etik değerleri korumakta ve her türlü faaliyetin çevre duyarlılığına özen göstererek gerçekleştirmekte ve kanunlara,mevzuata ve standartlara uyarak, çevre ve topluma saygılı, doğru planlama ve uygulama ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Sürdürülebilirlik ve Gelişim
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve uygulamalarımıza yansıtarak, çevreye duyarlılık, tasarruf ve firma sadakati önceliklerinden taviz vermeyerek en uygun çözümü müşteri öncelikleri doğrultusunda belirlemekteyiz.

Kurumsal Bilgiler

Sabit Yapı olarak yalıtım konusunda faaliyetlerimizi sürdürmekte ve günümüzde gelişen teknolojileri takip ederek, sektörün ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler üretmekteyiz.