Misyon-Vizyon

MİSYONUMUZ

 • Sağlıklı bir yaşam sürmenin, ancak doğru yalıtım yapılmış sağlıklı binalarda mümkün olabileceği inancıyla, bilim ve teknolojiyi kullanarak, kaliteli malzeme ve doğru uygulamalarla, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, bilgimiz, tecrübemiz ve güvenirliliğimizle müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini gerekli özeni ve gerekli önemi göstererek karşılamaktır. 
 • Faaliyet bölgemizin kaliteli ve ekonomik yapılaşmasına, teknik yapı malzemeleri pazarının sağlıklı gelişmesine, haksız rekabetten arındırılmasına, teknolojik gelişmelerden yararlandırılmasına katkıda bulunmak,  tedariğini yaptığımız ileri teknoloji ürünlerle global değişim ve gelişmelere uygun, güvenilir, kaliteli, hızlı, profesyonel hizmet sunmaktır.

 • Gerekli standart ve yönetmeliklere uygun olarak, detayları çözülmüş ürün ve sistemlerimiz ile konforlu, estetik ve çevreye duyarlı yapıların üretimine katkıda bulunarak, bu yapıların içerisinde çalışan ve yaşayan insanların yaşamına değer katmaktır.
 • Müşterisinde güven algısını oluşturacak ve bunu uygulamalarıyla pekiştirecek, dürüst ve kaliteli hizmet prensibi ile dünyada ısı yalıtımı bilincinin arttırılması, enerji kaynakları ve çevrenin korunmasına katkıda bulunmak. 
 • Sabit Yapı bu bilinçle ısı ve su yalıtımı konusunda sürekli bilgilenir ve bilgilendirir, doğru çözümü ve kaliteli malzemeyi müşterilerine sunar, ticari faaliyetlerinin ülke menfaatlerine ve çevre korumasına fayda sağlamasının gururuyla daha çok çalışır.
 • İnşaat sektörüne sunduğumuz yalıtım çözümleriyle doğaya, ekonomiye ve topluma değer katmaktır. Enerji tasarrufu, hem milli hem de bireysel ekonomimiz için önemli olmanın yanı sıra karbon salınımı azaltımıyla doğal çevre için de bir ön şarttır.  
 • Sabit Yapı ana iş kolu yalıtım malzemeleri pazarlama/satış/dağıtımında başarısını arttırdıkça, ülke bütününde enerji ve kaynak tasarrufuna, insanlarımızın yaşam konfor şartlarının iyileşmesine, doğal çevrenin korunmasına katkısını da çoğaltmak, ülke ve bölgemizin gelişimine katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

 • Kurulduğumuz günden itibaren koruduğumuz çalışma heyecanımız ve yüksek hizmet standardımız ile kaliteli ve çevre dostu ürünleri müşterilerimize sunmak; bu hizmeti yerine getirirken insana ve çevreye olan saygımızın gereği, “Sürekli İyileştirme” prensibimizden ödün vermeden kendisini yenileyen ve ileriye doğru sürekli gelişen bir firma olmak.
 • Yapı sektöründeki kaliteye duyarlı müşterilerimize gereksinimlerini  karşılayan komple yalıtım çözümleri sunmak, çevreye duyarlı, güvenilir ürünleri geliştirmek, sunmak ve satış sonrası hizmetleri vermek, müşteri ve çalışanların memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak, tüm kaynakları en etkin biçimde kullanmak suretiyle, hedef pazarlarda sürekli gelişmek ve büyümektir.
 • Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve çalışanlarımızla büyük bir aile ortamı yaratarak, yalıtım alanında sektörün en iyi uygulamacısı olmaktır.
 • Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, yalıtım sektöründe, pazarlama/satış/dağıtım kanalı olarak emin adımlarla büyümek, başarılarımızı farklılıklar ve kalıcı değerler yaratarak sürdürmektir.
 • Yalıtım, dekorasyon, çatı ve cephe alanlarında öncelikli olmak üzere inşaat sektörüne sunduğumuz üstün nitelikli ürün ve çözümlerimiz ile müşteri memnuniyeti sağlayacak hizmet vererek sektörün sayılı çözüm ortaklarından olmak, tüm ortaklarımıza daha güvenli bir gelecek sunmak ve çalışanlarımıza dinamik, tatmin edici ve geliştirici bir kariyer sunmak.
 • Pazarda ihtiyaç duyulan yeni ürünleri ve gelişen teknolojiyi takip ederek kendimizi ve müşterilerimize verdiğimiz hizmeti geliştirmek.

 

Kurumsal Bilgiler

Sabit Yapı yalıtım konusunda sürekli bilgilenir ve bilgilendirir, doğru çözümü ve kaliteli malzemeyi müşterilerine sunar, ticari faaliyetlerinin ülke menfaatlerine ve çevre korumasına fayda sağlamasının gururuyla daha çok çalışır.